Valerie

28. october 2013 at 17:10 | Camilla |  Hudba
Já ty Imodium zase začinám milovat.Od tý doby,co jsem s nima stála na střeše při focení obalu na novou desku mi zase po dvou letech přirůstají k srdci.
Asi za to muže ta jejich Valerie !

Kapela Imodium nám konec října osladila novým albem , skvělým a nadupaným albem. Už ho mám poslechnuté minimálně dvacetkrát a je fakt super. Nebudu vás ale ovlivňovat svým názorem,protože každý má jiné ucho a ne každý je ochoten podpořit kapelu koupí CD třeba na supraphonu. Prostě si počkáte až se to ukáže na uložto a serete na podporu dalšího dění v kapele, ale říkáte si fanoušci, aha. Takové lidi miluju ...
Myslím, že kdo se byť jen minimálně o českou hudbu zajímá, tak už má klip k písničce okoukanej ze všech stran.
Jak říká sám Tom "Naše Valerie je ukázkovým případem múzy. Přesně ta osudová žena, kvůli které je ten druhý schopen udělat úplně všechno."
Ano,já jsem pro Valerii udělala opravdu vše. Stála jsem kvůli ní na střeše polonahá,v dešti a následně si ledviny léčila pomalu v nemocnici na kapačkách. Stálo to za to! Miluju Valerii i přes všechny tyhle útrapy a za celé nové album miluju kluky. Jeden člověk mi jednou řekl, že jim sláva strašně vlezla do kedluben, ale nepřijde mi a jestli jo, tak opravdu jen minimálně. Řekněte mi, který bubeník vás dobrovolně zaveze na nádraží a při cestě si s vámi povídá o Tata Bojs ?
Album kupujte ! Rozhodně to za těch 150,- nebo kolik stojí !
C.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama