Už nikdy "náct" !

4. august 2013 at 2:49 | Camilla |  Jen tak
Je to hrozný,když si uvědomíte,že za pár dní vás čekají druhé kulatiny . Ano,bude mi 20 , neuvěřitelné !
Člověk,který pomalu ani nezvládá korigovat gramatiku a natož svojí občas až moc jedovatou pusu oslaví věk,který navždy ukončí období "náct" . Za dalších 20 let mi bude 40 ,ale fakt to beru pozitivně . Ono na tom jsou vlastně i pozitivní věci,víte jaké ? Za rok už budu moct legálně pít i v USA ... sice se tam nechystám,ale ten pocit ,raději nic .
(pokračování v celém článku,kde tak nějak náhodně najdete úryvky z připravované povídky,do které vkládám zážitky ze svého osobního života)
***

Po dlouhé době spíše klubových akcí jsem také vyrazila na festival,přesněji do přeštěnic ... nic velkého,ale u mě se dospělost projevuje asi tím,že velké akce typu Rokforpjůpl mě přestávají lákat.Raději budu skandovat před podiem kapele Medvěd OO9 s deseti lidma než v nacpaném stanu Skrillexovi ,kde se na 99,9% udusím kvůli své klaustrofobii .

*Ač bylo docela teplo,celé tělo se mi třáslo chladem a přestávala jsem cítit konečky prstů.Stála jsem tam a sledovala lidi.Jejich nadšení se stoupající hladinou alkoholu. Děsilo mě to a v ten moment jsem ho uviděla ... *

Mimochodem musím podotknout,že ten Medvěd není tak špatnej.Sice nejsem na tyhle hopsačky,skákačky a podobné vylomeniny,ale koleno už jsem měla stejně sedřené,tak co na plat . Ono celodenní pití (jenom a jenom) piva a Bechera na kručící žaludek dělá také své .

* " Tobě je zima? " Otočila se na mě kamarádka.Nestačila jsem odpovědět a už mě táhla dopředu.Držela mě za ruku a proplétala se mezi lidmi.Nestihla jsem se ani nadechnout a najednou jsem tam stála.Dělilo nás jen pár centimetrů.Stačilo jen natáhnout ruku a mohla jsem se ho dotknout.Tolik mě to lákalo,ale něco uvnitř mi to zakazovalo... *

Neptejte se mě,jak jsem k tomu odřenému kolenu přišla,protože je to fakt ostuda . Ve svém životě jsem zažila nespočet koncertů,kde každej po kadém skákal,dokonce jsem skákala z podia do davu lidí,v davu jsem i omdlela nebo jsem pařit začala v 1. řadě a probudila se pod stolem a vážně nevím jak jsem se pod něj dostala .
No tak jsem spadla a ryla jsem kolenama v zemi , to je toho .

* Vyklopila jsem do sebe pivo a zatáhla si zip až ke krku.Byla mi čím dál větší zima.Chytnul mi ruce a mnul mi je svýma.Bylo mi to celé k smíchu.Pomalu jsem zase začínala cítit prsty,ale hlava se mi motala čím dál víc.Spontáně jsem mu položila hlavu na rameno a nechala si dál zahřívat dlaně.Na zátylku jsem cítila jeho teplý dech... *

Prostě,když Já dělám voloviny,tak to má grády se všim všudy .Podotýkám,že noc ve stanu byla krušnější,než kdy jindy . Zvracení jsem jistila tím,že jsem spala s hlavou vystrčenou ven a zipem obepnutou tak,aby ostatním nebyla kosa . V závěru jsem to klopila stejně třikrát ... dvakrát jsem doběhla do Toiky a jednou do keře.
Začínám být nechutná,ale alespoň vím,že Becher není moje oblíbené pití :D

* Vzbudila jsem se ještě za tmy.Ležela jsem,celé tělo mě bolelo a žaludek si hrál na horskou dráhu.V uších mi hučelo a vlasy mi byly cítit cigaretovým kouřem.Po celém pokoji se linul zápach piva,které mi někdo stihl včera vylít na bundu.Chtělo se mi z toho smradu zvracet.Přetáhla jsem si deku přes hlavu a znovu usnula ... *

Teď mám v plánu do konce prázdnin asi tak 4 věci,dvě příjemné a dvě nepříjemné ... alespoň se to vykompenzuje .
Vy se mějte,pac a pusu ... užívejte hezkého (občas vyprahlého) počasí,moře,koncertů,koupání,festivalů a nebo toho co děláte a já se snad ještě do konce prázdnin dokopu něco napsat/sepsat .
C.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 EI EI | Web | 4. august 2013 at 4:05 | React

Pokud máte zájem, navštivte můj blog. Věnuji se vlastní tvorbě, sci-fi, anime, mystice a spiritualismu, pc hrám, a propaguji výdělek pomocí pc, a do tohoto programu hledám společníky za účelem zvýšení výdělku. Díky!

2 Peťula Peťula | Web | 4. august 2013 at 10:49 | React

Moc se na tu povídku těším! Píšeš zajímavě.. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement