Rozbřesk ukončil další část mého života ...

30. november 2012 at 18:53 | camilla |  Jen tak
...a ne,nejsem postihnutá syndromem skrývajícím se pod názvem Stmívání apod.,ale prostě to od samého začátku sleduju a přiznávám,že knižní vydání prvního dílu jsem četla už rok před natočením filmu.nějak jsem to neřešila,ta knížka se mi líbila a tak jsem byla ráda,že to někoho napdadlo zfilmovat.
Postavy jsem si už při čtení představovala jinak.Hlavně Edward mě zprvu ve filmu zklamal a vůbec neodpovídal popisu v knížce.Ve druhém dílu už mi všechny postavy přišly o něco totožnější s těma v knížce a já začala být spokojená.Zmizela až do očí masakrující bělost,tuhost a kamenost (což mi zpočátku způsobovalo rakovinu očí) a přišla přirozenost.
Myslím to tak,že celá ta povedená upírská rodinka z Forks byla ve své bílé dokonalé podobě moc nápadná a v reálném světě by každej poznal,že se pravděpodobně jedná o upíra ... haha ... prostě mi v ostatních dílech ten vzhled seděl více a nemusela jsem se konečně koukat na ztuhlého Eda a zarostlého Jacoba .


V neděli jsem byla na závěrečné části Rozbřesku a jedna z věcí co mě zaujala byl začátek...někoho napadlo uplně nádherně udělat ten úvod jak všechno zamrzá což má spojitost i s Bellou,která se právě změnila v upíra a tudíž taky jaksi zamrzla . Další věcí je ten závěr,kdy Bells ukazuje Edwardovi jejich minulost v jejích vzpomínkách,kdy ještě byla člověkem,pak nadejdou závěrečné titulky,kde vám ukážou znovu všechny postavy od prvního do posledního dílu , i ty , které jsou lehce zapomenutelné . To už si uvědomíte,že tohle je opravdu koneca že už další rok do kina nepujdete .
Děj filmu vám opravdu prozrazovat nebudu . Pokud knížku někdo četl,tak ví.Pokud ne,přečtěte si jí jelikož je stejně úžasná jako film a možná i lepší.Pokud už film někdo viděl,pochlubte se s zážitkem ...
Ještě připomenu,že mě opět nezklamala hudba . Tahle sága mě lákala hlavně tou hudbou a vždycky jsem se těšila,jaké skvělé písničky nám další díl přinese . Povedlo se !
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama