O lidech,které (ne)potřebuji ...

23. november 2012 at 19:45 | camilla |  TT
Za poslední dva roky jsem byla nucena přehodnotit své priority . Nebo ne nucena,ale uznala jsem,že musím . Přestala jsem koukat tolik do zrcadla , v jistých situacích,kterých je mnoho jsem se přestala i malovat , žehlit si vlasy . Stručně řečeno - prioritou pro mě není už zrcadlo a Já . Je to zvláštní,ale zajímám se více o lidi,o jejich potřeby,štěstí a o to aby jim bylo dobře . To všechno nedělám jen pro přátelé , ale i pro ty , co neznám .
Ne,tohle není článek na téma týdne "To co potřebuji ... " , ale úvod ke stručnému článku o lidech,které potřebuji .
Člověk,co mě vyslechne ...
Moje nejlepší kamarádka . Nikdy neremcá,když na ní valím svoje trápení,brečím jí na rameni a ostatní věci,které většinu lidí vytočí... a má na mě vždycky čas . Občas si říkám,že nás někdo od sebe odsekl při porodu . nevím , co bych bez ní dělala a přijde mi,jako kdybych jí neznala tři roky,ale celej život.
Přiznávám,že ta myšlenka o tom rozdělení při porodu je blbost a já to vím . To už je větší pravděpodobnost,že budu mít samé jedničky na vysvědčení nebo že se stanu astrofyzikem.
----
Člověk,co mě tahá z depresí ...
Vždycky,když je mi zle a mám depku,vytáhne mě do hospody,vyslechne mě,pokejve hlavou,nemluví,ale poslouchá.Jako bonus za mě poplatí všechny panáky,piva a decky.Přežije i to,že ožralá,válející se po stolu zpívám písničky jeho kapely a pak mě táhne přes polovinu města domů,platí za mě pokuty v MHD,protože moje permice už je propadlá .
Po nějaké době na to zapomeneme a jedeme od začátku .
----
Člověk,který si stěžuje ...
Nojo,je to škodolibé,ale občas je fajn poslechnout si,že nemáte problémy jenom vy,že je mají i ostatní.Mám z toho dobrej pocit . Těch lidí lituju,ale alespoň nelituju jenom sama sebe .
Samozřejmě to neplatí v rámci školy a lidí co mám ráda . Většinou jsou to lidé , co jsou mi lidově řečeno v díře .
----
Člověk,co mě tak s**e,že mě vyhecuje k lepšímu ...
Holka,co všude dělá dobrej dojem a zanechává za sebou nesmazatelnou stopu vtipných vtipů,dobrých skutků,je hezká a populární . V její přítomnosti se ze mě vždycky stává nicka,mé jinak vtipné vtipy jsou propadáky,kterým se lidé smějí jen z lítosti ...
A víte co ? Díky ní se dokážu vyhecovat k lepším věcem a tak by to mělo být u všeho záporného .

----
Ano,tenhle článek je absolutně k ničemu , řekla bych,že s tématem ani nesouvisí . Jen tím vším chci podotknout,že nejsou věci potřebné a nepotřebné,špatné a dobré,černé a bílé,... Všechno má ze všeho něco a i člověk ,kterého nesnášíte pro vás může být potřebný a užitečný,ale to člověk zjistí asi časem a do té doby ho to nepřestane iritovat.To samé platí snad u všeho ... věcí,pocitů.
Berte všechno takové jaké to je a neodmítejte něco,co zrovna nepotřebujete . Nikdy nevíte co se stane a všechno jednou využijete ...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 chs-animal-love chs-animal-love | Email | Web | 23. november 2012 at 19:53 | React

hodně zajímavý článek :-)

2 Radula Radula | Email | Web | 23. november 2012 at 20:00 | React

závidím ti tú najlepšie kamarátku ktorú som ja práve stratila .. a ozaj dobre píšeš, nepšíem to len tak, myslím to úprimne ... !!

3 Jasmin Jasmin | Web | 23. november 2012 at 20:03 | React

Píšeš hezky :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement